You are currently viewing Uued WordPress teemad september 2023

Uued WordPress teemad september 2023

Veebidisaini ja sisuloome pidevas arengumaailmas püsib WordPress ühe populaarseima ja mitmekülgseima platvormina. Kasutajasõbralike liidestele ja dünaamilistele kohandamisvõimalustele keskendudes jätkab WordPress miljonite veebisaitide esitlemisega” kogu internetis. Uued WordPress teemad Septemberis 2023

Al Dente ♾️

“Al Dente” on blogi teema, mis võlub nii loojaid kui ka lugejaid, kes eelistavad klassikalist paigutust, milles on tuntava aura. Selle esileht, kaunistatud kaunite värviliste piltidega, on loodud selleks, et haarata külastajaid kohe alguses ning samal ajal soodustada silmapaistvat tellimismoodulit, mis julgustab tellima.

“Otis” sobib suurepäraselt isiklikuks blogimiseks. See pakub viimistletud, kaasaegset kasutajakogemust. Vaikimisi seadistatud kujundusse kuuluvad suure fondiga lehe päis ja selged postituste/sisu kujundused, mis on eriti kasulikud neile, kes ei soovi oma veebisaidile pilte lisada. See teema keskendub lihtsusele ja loetavusele, pakkudes puhast ja ülevaatlikku paigutust, mis võimaldab lugejal sisuga hõlpsasti tutvuda.

“Exmoor” on värskendatud ja kaasaegne versioon populaarsest “Exford” teemast. Säilitatud on selle teema üldine meeleolu, samal ajal on uuendatud paigutus ja tüpograafia. See on suurepärane teema, mis sobib mitmekülgseks kasutamiseks – blogijatele, loojatele, väikeettevõtetele ja kõigile WordPressi kasutajatele.

“Cortado” WordPress teema kujundus on lihtne ja elegantne. Värvipalett ja tüpograafia töötavad koos, et pakkuda elegantset stiili, mis sobib eriti hästi restoranidele ja kohvikutele. Üksiku postituse lehed on loodud nii, et need sobiksid hästi lühikeste ja keskmise pikkusega tekstidega..

WordPressi teema “Freddie” kasutab täisekraan-taustapilti, et haarata vaataja kaasahaarava algusmomendiga. Kujundus on otsekohene ja kasutab poolpaksu tüpograafiat tavalisest tihedama reavahega. See teema on ideaalne loojatele, kes soovivad näidata visuaalseid projekte.

Artikli looja WordPress: https://wordpress.com/blog/2023/09/14/new-themes-sept-23/

Kui sul on juba koduleht ja soovid oma lehte värskendada, võta minuga ühendust, saan sind koolitada WordPressi teema uuendamise alal. Helista +372 57411100 või kirjuta info@turundusjuht.eu

Kirjuta ja arutame teemasid

Lisa kommentaar